Print this page
Monday, 07 October 2019 12:15

Del në shtitje rezidenca super luksoze e Gwen Stefani

 
Media tashmë ka hyrë brenda rezidencës së jashtëzakonshme prej 18 milion dollarësh të Gwen Stefani, kësaj shtëpie që duket se është e madhe deri në pafundësi.
Rezidenca e yllit të muzikës, është një hapsirë gjigande, me shumë dhoma fjetje, korridore e banjo. Ylli, thotë se kjo është rezidenca e saj e zemres, të cilen megjjatë po mendon ta shesë.
 
 
Thuhet se Gëen e ka blerë këtë rezidencë shumë më shtrenjtë dhe do ta shesë për më pak para.
 
 
Në shtëpinë e këngëtares, që dikur e quante “shtëpia e zemrës”, ka edhe një fushë tenisi dhe një kafaz pulash.