Print this page
Monday, 07 October 2019 12:13

Adele e njofton të dashurin e ri me miqtë më të mirë

 
Adele tashmë ka nisur një romancë të re me Skeptan dhe ylli i muzikës nuk po e fhshe këtë gjë, madje këngëtarja e famshme ka nisur që të dashurin e ri ta prezantoj edhe me personat e saj të afërt.
Adele, e ka prezantuar të dashurin e ri me miqtë më të mirë të saj, James Corden dhe Laura Dockrill.
 
 
Dukej sikur marrëdhënia e këngëtares Adele me Skeptan ishte një romancë, por tani të gjithë kanë nisur të besojnë se kjo është diçka më shumë, madje se romanca ka nisur të kthehet në diçka serioze.
 
 
Miqtë e yllit të muzikës, tregojnë se ajo po shkëlqen nga lumturia dhe se po jeton një vorbull ndjenjash shumë pozitive.
 
 
Sa do të zgjasë kjo lidhje, mbetet për tu parë.