Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Monday, 07 October 2019 12:10

Kylie Jenner kritikohet për veturën 3 milionëshe

 
Kylie Jenner ka nxitur indinjatën e ndjekësve të saj duke ndarë foto dhe video të makinës së saj të re. Bugatti Chiron i bardhë i kushtoi sipërmarrëses së së kozmetikës rreth 3 milion dollarë.
22-vjeçarja postoi një video të makinës së saj të re që nga brenda duket portokalli dhe shtoi një numër emojesh Halloëeen.
 
 
Në storiet e saj në Instagram, ajo tregoi se bëri udhëtimin e saj të parë nëpër Los Angeles me makinë.
 
 
Megjithatë, shumë nga ndjekësit e saj menduan se ajo mburrej shumë dhe se 3 milion është një shumë e tepruar për të shpenzuar për një makinë.