Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Thursday, 03 October 2019 12:10

Will Smith sjell linjën e veshjeve “Fresh Prince”

Will Smith sjell një linjë veshjesh që i është dedikuar tërësisht “The Fresh Prince Of Bel-Air”. Këmisha, pantallona dhe çorape sportive janë në dispozicion vetëm për disa javë, sipas aktorit.
 
Nga viti 1990 deri në 1996, Ëill do të luante rolin kryesor në komedi, e cila ishte në lidhje me një adoleshente nga një lagje e varfër në Filadelfia, e cila u zhvendos tek xhaxhai i tij i pasur dhe tezja dhe familja e tyre elegante në Bel-Air.
 
 
Artikujt e veshjeve që ai sjell tani në treg janë frymëzuar të gjitha nga personazhi i tij Will.
 
 
Për shembull, në koleksion ka një xhaketë stërvitore që ka një ekstern të kaltër të errët, por gjithashtu mund të vishet brenda jashtë me një printim shumë më të gjallë.