Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Thursday, 03 October 2019 10:58

Nicole Scherzinger flet për ribashkimin e Pussycat Dolls

 
Lajme të mira dhe të këqija për fansta e Pussycat Dolls. Këngëtarja kryesore, Nicole Scherzinger nuk e përjashton mundësine e ribashkimit të grupit, por për fat të keq nuk ka kohë që këtë gjë ta realizoj së shpejti.
 
"Më kërkohet kjo çdo ditë. Unë nuk e përjashtoj një ribashkim, pasi i dua vajzat dhe kalova një kohë fantastike me to".
 
 
Megjithatë, Nicole kishte një “por”.
 
 
“Por, unë jam shumë e angazhuar me koncertet e mija dhe është e pamundur që të bëjë diçka bashkë me vajzat e grupit. Jam e përqendruar fuqishëm në karrieren personale, megjithsese nuk e përjashtoj mundësinë e ribashkimit. Për momentin nuk mund të konfirmoj asgjë”, ka thënë bukuroshja.