Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Thursday, 03 October 2019 10:45

Heidi Klum po bëhet gati për Halloween

 
Heidi Klum po mendon përsëri për një kostum të mrekullueshëm të Halloween. Gjermanët i thonë People se metamorfoza e saj do të zgjasë dhjetë orë në fund të këtij muaji, me rastin e Halloween.
 
Festat e Heidit për Halloween janë legjendare dhe njihen nga njerëz të ndryshëm anë e kënd botës. Këtë vit do të shënohet edicioni i 20-të dhe Heidi ka nisur të mendoj për atë se çfarë do të ndodh në festë dhe si do të duket ajo vetë.
 
 
Heidi ka zbuluar në një intervistë se ajo do të përshtatet me bashkëshortin e saj Tom Kaulitz.
 
 
Vitin e kaluar çifti u paraqitën si Shrek dhe Fiona.