Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Thursday, 26 September 2019 11:32

Diplo hakon Instagramin e Jonas Brothers

 
Diplo e ka privatizuar profilin e Instagramit të Jonas Brothers. Nuk dihet se si, por ky duket si një hakim i pastër.
 
Profili shumë i ndjekur i Jonas Brothers, tashmë e ka emrin e Dj-të të famshëm dhe foton e tij si foto profili. Dj, duket me një veshje të Calvin Klein.
 
 
Diplo, ka shkruar se Jonas Brothers nuk duhet ta harrojnë se kush i ndihmoj dhe se nga vijnë.
 
 
Fansat menduan se kjo ishte një shaka, pasi Dj është shok me Jonas Brothers, por jo, pasi siç kuptohet, vëllezërit janë hidhëruar shumë pas kësaj hileje të DJ Diplos.