Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Thursday, 12 September 2019 11:25

Aaron Carter vuan nga skizofrenia

Aaron Carter vuan nga skizofrenia, sulmet e ankthit dhe është në depresion. Kjo është ajo që rrëfen ish-ylli i fëmijëve në një episod të dyfishtë të programit “Mjekët”, i cili transmetohet në SH.B.A.
 
Këngëtari, ka folur për pesë llojet e ilaçeve që ai merr për të kontrolluar sëmundjet e tij mendore. "Ky është realiteti im. Nuk kam asgjë për të fshehur ”, thotë ai.
 
 
Nuk është hera e parë që Aaroni është shfaqur në “Mjekët”. Ai ishte gjithashtu mysafir në këtë program në vitin 2017, kryesisht për të diskutuar për problemet e tij me drogën.