Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Tuesday, 10 September 2019 11:45

Martin Garrix publikon këngë me Dean Lewis

 
Martin Garrix përsëri do të punoj me një emër të madh. DJ 23-vjeçar hyri në studio me kantautorin australian Dean Lewis, i njohur për hitin e tij të madh “Waves”.
 
Garrix dhe Leëis kaluan shumë orë së bashku në dy muajt e fundit në një studio në Amsterdam.
 
 
"Këto kohë është dahsur të pushoj, por para një bashkëpunimi të tillë nuk mund të ndalesha”, ka thënë Garrix.
 
 
Vitet e fundit, DJ Hollandez ka punuar me një seri emrash të njohur si Dua Lipa, Bebe Rexha, Usher, David Guetta dhe Khalid, ndër të tjera.
 
 
Projekti me Dean Leëis vjen së shpejti.