Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Tuesday, 10 September 2019 11:44

Grande, Cyrus dhe Del Rey publikojnë këngën e Charlie's Angels

 
Miley Cyrus, Ariana Grande dhe Lana Del Rey publikojnë kolonën zanore të filmit të famshmë “Charlie Angels”, që del më 13 Shtator.
 
Ariana Grande dhe Miley Cyrus qëndruan së bashku në skenë në Manchester në 2017-ën dhe që atëherë ato janë mike dhe bashkëpunëtore të mira.
 
 
Kjo është hera e dytë që Cyrus dhe Grande këndojnë së bashku. Edhe në vitin 2015 ato kishin një bashkëpunim. Ato performuan këngën live gjatë koncertit pas sulmit në Manchester në koncertin e Grandes.
 
 
Në filmin e ri, “Charlie Angels”, luajnë Kristen Stewart, Naomi Scott dhe Ella Balinska.