Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Monday, 09 September 2019 12:18

Madonna ndalon telefonat celularë në turneun “Madame X”

 
Fansat që planifikojnë të vizitojnë një shfaqje në turneun botëror të Madonnes, Madame X, do të përballen me një "përvojë më pak telefonike". Këngëtarja e ka njoftuar këtë përmes Ticketmaster, kompania që shet biletat.
 
Përdorimi i një telefoni celular, orë inteligjente, kamera ose pajisje të tjera regjistrimi nuk lejohen në sallën e koncerteve.
 
 
Vizitorët do të kontrollohen paraprakisht dhe ata që do ti kenë këto mjete, nuk do të lejohen në koncert.
 
 
Turneu Madame X fillon në 17 Shtator në Brooklyn dhe përfundon në 4 Mars 2020 në Paris.