Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Thursday, 15 August 2019 12:49

Doutzen Kroes mahnite nga Ibiza

doutzen

Doutzen Kroes ka nisur pushimet dhe ylli i Victoria Secret's nuk ka ngurruar të ndajë disa foto me ndjekësit e saj në rrjete sociale, e gjithashtu është fotografuar nga paparacët, të cilët kanë shprendarë tashmë fotot e tyre.

Engjulli i Viktorias, po pushon në Ibiza, ku edhe një herë po tregon se është në formë të shkëlqyer fizike.

 

Ajo, është parë duke vozitur një barkë, ndërkohë që dukej tejet e tonifikuar dhe me linja perfekte.

 

Sigurisht, Doutzen Kroes po e tregonte me krenari fizikun e saj perfekt. E, gjatë kësaj shëtitje, ajo kishte veshur një palë bikine leopard.