Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Tuesday, 06 August 2019 12:13

Gwyneth Paltrow: "Unë di të gatuaj shumë mirë"

gweni

Aktorja e njohur Gwyneth Paltrow është ndër emrat më të kërkuar të industrisë së filmit, por ajo nuk është ndalë vetëm këtu, pasi i pëlqen edhe të shkruaj.

Siç dihet, aktorja ndër vite ka publikuar edhe disa libra me receta gatimi. Por, ka nga ata njerëz që thonë se ajo nuk di fare të gatuaj, vetëm nxjerrë libra kuzhine sa për të fituar para.

 

E, këot deklarata e kanë nervozuar keq aktoren dhe autoren e dxisa librave të kuzhines, e cila në një fytje live në rrjete sociale, ka reaguar ashpër ndaj këtyre pretendimeve.

 

Ajo, me një gjest eksplicit, u ka thënë të gjithëve se di të gatuaj, majde shumë mirë.