Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Friday, 02 August 2019 12:17

Victoria Beckham ndahet nga menaxheri pas 25 vjetësh

victoriia

Sipas burimeve, Victoria Beckham thuhet se është ndarë nga bashkëpunëtori i saj i vjetër Simon Fuller, njeriu që ka vite që e drejtonte biznesin e saj.

Dizajneri i modës thuhet se ka nënshkruar me kompaninë amerikane Ëilliam Morris Endeavor, kompani kjo e cila punon me të tjerët, Adele, Calvin Harris, Dua Lipa dhe Rihanna.

 

Burri i Victoria, David, gjithashtu e kishte menaxher të imazhit Fullerin, i cili për këtë gjë paguhej miliona euro në vit.

 

Ende nuk dihet arsyeja që qoj në ndarje pas 25 vitesh bashkëpunim të frytshëm.