Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Friday, 02 August 2019 12:15

PINK i qëndron pranë Jessica Simpson

pinkkku

Pasi Jessica Simpson postoj një foto të së bijes me flokë të ngjyrosur, fansat e saj reaguan menjëherë. Thuajse të gjithë ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram ishin kundër veprimit të këngëtares dhe aktores.

Jessica kisht evendosur që tia lyente të bijes flokët me ngjyrë të purpurt, andaj u ndez gjithë debati. Njerëzit komentonin se si nuk është mirë që nënat ta nxisin rritjen e parakohshme të fëmijëve të tyre.

 

Këngëtares i doli në mbrojtje kolegia e saj, Pink.

 

Kjo e fundit tha se një veprim të tillë e ka bërë edhe ajo me të bijes dhe se nuk i duket fundi i botës.