Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    [email protected]       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Friday, 12 July 2019 12:30

Disney në zi për vdekjen e Cameron Boyce

cameri

Nuk do të ketë premierë festive për filmin e tretë të "Pasardhësve". Disney njoftoi të enjten se të gjitha ngjarjet e kësaj natyre janë anuluar për shkak të vdekjes së Cameron Boyce.

Cameron, ishte pjesë e ekipit, madje një nga aktorët shumë të sukseshëm.

 

Cameron ndërroj jetë në moshën 20 vjeçare nga një atak epilepsie. Familja e aktorit njoftoj se ai kishte vdekur në gjumë nga një goditje epilepsie.

 

Aktori u bë i njohur në moshë të hershme përmes roleve në filmat "Groën Ups" dhe seritë e "Disnay". Ai luajti edhe në filmin "Pasardhësit".