Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Monday, 08 July 2019 10:37

Adele po e ndihmon Jennifer Lawrence

adelelawrence

Jennifer Lawrence, aktorja e famshme e cila ka fituar çmim Oscar në moshë të rë, është në përgaditje të një feste interesante, ku do të shërbehen shumë lloje biskotash.

Siç merret vesh, të ftuarit tashmë i kanë marrë ftesat dhe thuajse gjithçka është gati.

 

Ajo që i ka ndihmuar shumë aktores rreth organizimit, është mikesha e saj më e mirë, këngëtarja Adele, që gjithashtu është adhuruese e biskotave.

 

Kuptohet se mysafir do të jenë edhe Kris Jenner dhe Kim Kardashian.

 

Festa pretendohet të jetë shumë private.