Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Friday, 05 July 2019 10:59

Vajza e Alec Baldwin fllet për anoreksinë

alexbeld

Duke u rritur në Hollywood si fëmija i aktorit Alec Baldëin dhe aktores Kim Basinger, Irlanda Baldëin kishte arritur që si adoloshente të kishte një karrierë të konsoliduar si modele.

E, megjithatë, rruga e bukuroshes nuk ka qenë fare e lehtë. Ajo, disa herë ka folur për problemet me të ushqyerit. Lidhja e saj me ushqimin ishte goxha e komplikuar.

 

Vajza e aktorit të famshëm Alec Baldëin, një kohë ishte thuajse anoreksike dhe iu desh një periudhë e gjatë për ta marrë vetën.23-vjeçarja thotë se tashmë është e lumtur dhe ndihet mirë me trupin e saj.

 

"E dua dhe e respektoj trupin tim. Jam e lumtur", ka thënë ajo, duke nisur kështu një fushatë sensibilizuese rreth anoreksisë.