Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Friday, 14 June 2019 11:59

Madonna flet me guxim

madonadh

Adhuruesit e Madonnes e priten me entuziazëm një intervistë të saj në radio, ku ajo edhe një herë foli pa dorëza rreth shumë çështjeve.

60 vjeçarja, preku edhe temat më të ndjeshme, siç është homeseksualizmi, duke e rikonfirmuar që ajo është pro dhe se do të jetë mbështetje e fortë për këtë komunitet.

 

Këngëtarja rebele, nuk ngurroj të flas edhe për politikën, por edhe për albumin e saj të veçantë Madam X.

 

E, ndonëse tha që nuk do të flasë për një kohë të gjatë, ajo sapo ka realizuar një intervistë të radhes, gjithashtu goditëse e të veçantë.