Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Friday, 14 June 2019 11:33

Irina Shayk kthehet në punë pas ndarjes nga Bradley Cooper

irinashaikk

Irina Shayk u desh të punojë përsëri të enjten, pasi u njoftua javën e kaluar se marrëdhënia e saj me Bradley Cooper ka përfunduar.

Irina ishte e rezervuar të sfilonte për Caroline Roitfeld x LuisaViaRoma në Firence. Sipas The Sun, ajo shkëlqej në shfaqje me një fustan lëkure me dorashka të gjatë.

 

Ajo gjithashtu dukej e lumtur dhe aspak e mërzitur.

 

Në këtë pistë, sfiluan edhe top modelet, Bella dhe Gigi Hadid.