Print this page
Wednesday, 12 June 2019 11:57

Dwayne Johnson largon foton e vajzes lakuriq

daywn

Dwayne Johnson, i njohur më mirë si The Rock, ka hequr një foto të vajzës së tij 3-vjeçare Jasmine nga Instagram pas komenteve të forta nga ndjekësit e tij.

Vajza ishte duke notuar pa kostum banje dhe për këtë gjë reaguan me komenteë negative shumë ndjekës të aktorit në fjalë.

 

Ndonëse foto nuk kishte asnjë lidhje me diçka seksuale, disa njerëz e panë në këtë këndvështri.

 

Foto, megjithatë u pëlqye nga 2.9 milion njerëz.

 

Aktori e hoqi fotografinë pa komente e zhurmë.