Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Wednesday, 12 June 2019 11:57

Dwayne Johnson largon foton e vajzes lakuriq

daywn

Dwayne Johnson, i njohur më mirë si The Rock, ka hequr një foto të vajzës së tij 3-vjeçare Jasmine nga Instagram pas komenteve të forta nga ndjekësit e tij.

Vajza ishte duke notuar pa kostum banje dhe për këtë gjë reaguan me komenteë negative shumë ndjekës të aktorit në fjalë.

 

Ndonëse foto nuk kishte asnjë lidhje me diçka seksuale, disa njerëz e panë në këtë këndvështri.

 

Foto, megjithatë u pëlqye nga 2.9 milion njerëz.

 

Aktori e hoqi fotografinë pa komente e zhurmë.