Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Monday, 10 June 2019 11:40

Lady Gaga demanton thashethemet

ladybredi

Lady Gaga prej dy ditesh është përfshirë totalisht në thashethemet që kanë të bëjnë me marrëdhënien e saj me Bradley Cooper. Ky i fundit u nda nga e dashura dhe u tha se arsyeja ishte Lady Gaga.

Pra, u deklarua se afrimiteti i aktorit me këngëtaren u bë shkak i telasheve mes çiftit. Në një intervistë televizive, Lady Gaga e ka mohuar në stilin e saj një gjë të tillë.

 

Ylli i "Star is born", ka thënë se ky ishte një spektakël i modeles. Ajo, ka thënë se marrëdhënia e saj me Bradley Cooper është miqësi dhe asgjë më shumë.

 

Ajo, ka shtuar se Irina dhe Bradley kishin probleme prej shumë kohësh.