Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Friday, 07 June 2019 11:36

Neymar paraqitet në polici

neymarii

Neymar është paraqitur në stacionin policor të Rio De Janiero dhe jo për një arsye do si do.

Ndonëse me paterica, pasi u plagos në fushën e futbollit, ai u desh të paraqitje në polici pas akuzës për përdhunim.

 

Lojtari i famshëm, është akuzuar nga 26-vjeçarja Najila Trindade Mendes de Souza, e cila pretendon se është dhunuar nga futbollisti me famë ndërkombëtare.

 

Ai, është paraqitur në polici nën shoqërinë e tre burrave. Se si do të ecë çështja, mbetet të shihet më tej.