Print this page
Friday, 07 June 2019 11:34

Ndahen Irina Shayk dhe Bradley Cooper. Shkak Lady Gaga

irinabrad

Ajo që po flitej, edhe po konfirmohet. Bëhet e ditur se aktori i famshëm Bradley Cooper është ndarë nga modelja e modës së lartë, rusja Irina Shayk.

Dhe, shkak për ndarje u bë këngëtarja Lady Gaga, me të cilen Bradley ka kaluar shumë kohë së fundi, kjo për shkak të filmit dhe performances në Oscar.

 

Thuhet se është Irirna ajo e cila i ka dhënë fund lidhjes me aktorin 44 vjeçar, pasi nuk po e duronte më marrëdhënien e Bradelyt me Lady Gagan dhe admirimin e tij për këngëtaren.

 

Media spekulon se aktori është vërtet në lidhje me këngëtaren kontroverse.