Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Wednesday, 05 June 2019 11:08

Ashton Kutcher flet për vazhdimin e "The Ranch"

ashtoniiii

E ardhmja, e komedisë "The Ranch" është në duart e producentit, Ashton Kutcher. Ai, ka treguar se po vijnë episodat e reja me shumë risi dhe karaktere interesante.

Megjithatë, Kutcher përmes një postimi në Tëitter, ka treguar se sezoni i katërt do të jetë i fundit.

 

Ai, ka thënë se para publikut do të prezantohen 10 seri të "The Ranch", që me gjasë do të pëlqehen. Seriali do të përfundoj në vitin 2020.

 

Adhuruesit e serialit nuk e kanë pritur mirë përfundimin e tij.