Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    [email protected]       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Thursday, 16 May 2019 12:13

Demi Lovato është mirënjohës ndaj miqve për mbështetje

demilova

Demi Lovato është krejtësisht përtej periudhës së saj të zezë të vitit të kaluar dhe për këtë i falënderon miqtë e saj më të mirë për mbështetjen e tyre të pakushtëzuar gjatë asaj kohe.

Këngëtarja thotë në Instagram se ajo është mirënjohëse që miqtë u kujdesen që t'ia thanin lotët.

 

Demi ka postuar një fotografi të saj me muzikantin Sirah dhe aktorin Mattheë Scott Montogomery, me të cilët ka kaluar pushimet e saj në Bora Bora.

 

"Faleminderit që nuk më lanë në periudhën time më të errët", shkruan këngëtarja e famshme, e cila pritet që së shpejti të voijë me projektin e saj të ri.