Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Wednesday, 15 May 2019 11:08

Kim Kardashian tregon talentin e të bijes

kimwest

Vajza e madhe e Kim Kardashian dhe Kanye West shihet në një video duke vallëzuar, madje shumë bukur. Këtë video e shprendau në rrjete sociale nëna e saj, Kim Kardashian.

Pesë vjeçarja North shihet duke vallëzuar me një këngë të Lil Nas X dhe Billy Ray Cyrus. Ndërkohë në video shfaqet edhe e bukura Kim.

 

"Koreografia dhe vallëzimi nga North West", shkruan Kim poshtë videos, në të cilen vajza e saj shihet e veshur si Jessie nga Toy Story.

 

Duket se North e pëlqen shumë muzikën dhe vallëzimin.

 

Çifti i njohur gjatë javës së kaluar u bënë prindër për herë të katërt.