Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Monday, 13 May 2019 12:18

Madonna do të jap shfaqje të "çmendur" në Tel Aviv

madonnna

Po vjen Eurovision dhe në skenën e madhe t ëkëngës evropiane, do ta shfaqet super ylli botëror, Mdonna.

Këngëtarja e famshme ka thënë se mezi spo pret që të shfaqet në Tel Aviv, ku do të jap një shfaqje gjigande në arenën e këngës evropiane.

 

Ndonëse në të 600tat, ajo po përgatit një koreografi mbreslënëse me grupin e vallëtarëve të saj. Pra, shfaqja e Madonnes në Eurosong do të jetë një performancë për tu mbajtr në mend.

 

Ylli i muzikës ka thënë se paraqitja e saj do të jetë e "çmendur".