Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Monday, 13 May 2019 12:11

Melissa McCarthy bëhet prezantuese

melisamc

Aktorja Melissa McCarthy ka filluar të punojë si prezantuese. 48-vjeçarja merr përsipër drejtimin e programit "Little Big Shots", që dikur është drejtuar nga Steve Harvey.

Në këtë shfaqje, të konceptuar nga Harvey dhe Ellen DeGeneres, fëmijët nga e gjithë bota tregojnë talentet e tyre.

 

Programi është i konceptuar shumë mirë, por nuk dihet nëse Melissa do të jetë vetëm vetë prezantuese, apo do ta ketë dikë përkrah.

 

Aktorja, në edicionin e fundit të Oscar ka qenë e nominuar, por nuk ia doli të fitoj.