Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Monday, 13 May 2019 12:10

Cardi B në merr dhurata luksoze në ditën e nënës

cardiibb

Është hera e parë që Cardi B ka festuar Ditën e Nënës, që ishte dje. Reperja, në këtë ditë të veçantë ka marrë një dhuratë tejet speciale.

Cardit, i është bërë dhuratë një orë e shtrenjtë nga burri i saj, reperi Offset. Ai, i ka dërguar asaj mëngjesin në shtrat, bashkë me dhuratat.

 

Një ore e stolisur me diamant dhe gjëra të tjera nga marka Hermes, janë dhuratat që i janë bërë reperes së famshme.

 

Cardi, është shfaqur emocionuar në postimin e lëshuar në rrjetin special Instagram.