Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Thursday, 18 April 2019 11:26

Sot lansohet "Zemër" nga Dhurata Dora dhe Soolking

dhuratad

Dhurata Dora nëpërmes rrjeteve sociale ka paralajmëruar lansimin e këngës më të re të saj, të quajtur "Zemër".

Dora këtë këngë e ka realizuar në bashkëpunim me reperin Soolking.

 

Kënga me klip do të publikohet sot, ndërsa është premtuar se do të jetë një hit i vërtetë.