Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    [email protected]       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Wednesday, 17 April 2019 10:46

Alex Rodriguez e praktikoi propozimin me asistentin e tij

alexrodr

Pavarësisht thathemeve, ish ylli i bejsbollit, Alex Rodriguez, thotë se është shumë i dashuruar me këngëtaren dhe aktoren Jennifer Lopez, e cila i ka dhënë shije jetës së tij.

Alex Rodriguez ka folur më në fund për aktin e propozimit. Ai, ka thënë se ishte diçka shumë emocionuese.

 

Ai, ka treguar se e ka përsëritur me asistentin e tij shumë herë fjalimin e propozimit, pasi dontë që të ishte i pa gabueshëm në këtë pikë.

 

Dhe, sipas 44 vjeçarit, ia ka dalë më së miri. Ishte Po-ja e këngëtares, ajo që tregoj se Rodriguez kishte bërë më të mirën.

 

Ata, janë rrugës për martesë.