Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    [email protected]       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Wednesday, 17 April 2019 10:45

Hailey Bieber vjen me linjën e saj të bukurisë

haileybiber

Hailey Bldëin prej vitesh është prezentë në botën e modës. Ajo, ka shkëlqyer në dhejtra pasarela mode kudo ku është shfaqur. Bukuroshja amerikanë ka qenë imazh edhe i shumë brendeve dhe produkteve të bukurisë.

E, tani, edhe Hailey do ti futet biznesit, si shumë nga figurat e famshme botërore.

 

Siç mësohet, bashkëshortja e këngëtarit Justin Bieber, tashmë e ka regjistruar linjën e saj të produkteve të bukurisë, të quajtur "Bieber Beauty". Ajo, thotë se ka punuar për një kohë të gjatë rreth strukturimit të kësaj linje.

 

Si një modele, Hailey nuk është e huaj në botën e kozmetikës dhe produkteve të tjera të bukurisë.

 

Ajo më parë ka punuar me markat e mirënjohura si Bare Minerals, ModelCo dhe L'Oréal Professionnel.