Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Monday, 15 April 2019 11:20

Arrestohet fansja e Justin Bieber

justinbieber

Një fanse u arrestua në shtëpinë e Justin dhe Hailey Bieber në Beverly Hills gjatë të dieles. Rojat e sigurisë nuk e kishin pikasur, ndërkohë që ajo kishte hyrë në oborrin e rrezidences së këngëtarit me shpresën që do ta takoknte atë live.

Sapo është parë nga rojat, është lajmëruar policia dhe gruaja në fjalë është rrestuar.

 

Ajo ka thënë se është e dashuruar në Justin Bieber dhe shpresonte shumë që ta takonte nga afër atë.

 

Nuk është e qartë se cilat ishin planet e gruas saktësisht.

 

Fansja është arrestuar jashtë shtëpisë së Justin Bieber dhe Hailey Baldëin, në vilen 8.5 milionë dollarëshe në Beverly Hills.