Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Thursday, 11 April 2019 11:01

J.Lo flet më në fund për aferat e të fejuarit

jeniferlopezz

Jennifer Lopez nuk është fare e shqetësuar për historitë që i fejuari i saj Alex Rodriguez ka një lidhje. Në një intervistë radioje, J. Lo tha: "Unë e di se çfarë është e vërteta."

Në muajt e fundit, dy histori janë përfolur shumë. Një modele e Playboy pohon se ish-lojtari i bejzbollit i dërgoi asaj fotografi lakuriq në fillim të këtij viti dhe donte të takohej me të dhe pretendime të ngjashme ka edhe një grua tjetër.

 

Edhe një ish-lojtar bejsbolli në Tëitter njoftoi se ish-gruaja e tij kishte lidhje me Alex.

 

Jennifer Lope është përgjitgjur më në fund, duke thënë: "Nuk ka rëndësi. E di ç'është e vërteta. Unë e di se kush është ai dhe ai e di se kush jam unë. Ne jemi të lumtur", ka thënë këngëtarja dhe aktorja e famshme.