Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    [email protected]       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Justin Theroux për Jennifer Aniston: 'Unë të dua'

Tuesday, 12 February 2019 10:30

justintheroux

Fakti që Justin Theroux dhe Jennifer Aniston nuk janë më bashkë, kjo nuk i ndalon ata ta duan ende njëri tjetrin.

Ishi i aktores së famshme i ka uruar përzemërsisht ditëlindjen e saj. "Një ditëlindje e bukur për këtë grua të fuqishme", ka shkruar aktori në postimin e lënë për ditëlindjes e aktores.

 

Jennifer, festoj ditëlindjen e 50-të dhe ish bashkëshorti i saj tha se ende e don atë.

 

Çifti njoftoi një vit më parë planin për divoc, i cili erdhi pas një martese dyvjeçare dhe një marrëdhënie shtatëvjeçare. Ata treguan se kishin mbetur miq të mirë.