Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    [email protected]       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Wednesday, 13 March 2019 11:46

Nick Jonas me dhuratë luksoze për gruan

nickjonas13

Nick Jonas ka festuar dekadencën e suksesit të ribashkimit të Jonas Brothers. Këngëtari bleu një makinë prej rreth 200,000 dollarësh për gruan e tij Priyanka Chopra.

"Kur burri është numër një, gruaja merr një Maybach", shkruan Priyanka përkrah një fotoje ku shihet bashkë me Nick përpara një Mercedesi të ri.

 

Në fotografi të dy janë të dy duke pirë shampanjë.

 

Nick dhe vëllezërit e tij Kevin dhe Joe njoftuan ribashkimin e grupi, gjë që menjëherë po rezulton shumë sukseshëm.