Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    [email protected]       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Wednesday, 13 March 2019 10:58

Ndjekësi i Natalie Portman merr një urdhër kufizues

natalieportman

Natalie Portman mund të marrë frymë lirshëm përsëri. Një gjyqtar vendosi të martën se ndjekësi i saj nuk lejohet të afrohet pranë saj, burrit të saj dhe dy fëmijëve për pesë vitet e ardhshme.

Në fillim të këtij viti, u raportua se një person i shkoj disa herë tek dera aktores së famshme.

 

Fansi i obsesionuar pretendonte se ishte John Wick, si karakteri imagjinar që Keanu Reeves e portretizon në serinë e filmit aksion me të njëjtin emër.

 

Agjentët thanë në atë kohë se ndjekësi në fjale kishte folur telepatikisht me Natalie disa herë dhe se ai kishte udhëtuar nga Kolorado në Los Anxhelos për ta takuar atë.

 

"John Wick" u detyrua më pas në një repart psikiatrik.