Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    [email protected]       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Wednesday, 13 March 2019 10:09

Bebe Rexha vjen me fotosesionit të nxehtë

beberexha

Ajo publikoi së fundmi këngën "Last Hurrah", e cila u prit mirë nga fansat ndonëse u komentua për paraqitjen provokuese në klip.

Këto ditë, ajo ka nënshkruar edhe një marrëveshje bashkëpunimi me kompaninë e njohur të patatinave "Lays", duke u bërë imazh reklamues i tyre.

 

Së fundmi, ajo ka realizuar edhe një set të ri fotografi, para aparatit të fotografit të njohur, Dennis Leupold.

 

Këngëtarja ndau me ndjekësit e saj në Instagram një video, e cila tregonte pozat provokuese që ajo ka marrë gjatë prapaskenave të realizimit të këtij fotosesioni.

 

Bebe Rexha është dukur mjaft tërheqëse dhe provokuese në fotografitë e këtij seti, duke vënë në pah linjat e saj trupore.