Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    [email protected]       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Monday, 11 March 2019 11:58

John Mayer nisë me World Tour 2019

johnmayer11

John Mayer do të japë një koncert në Ziggo Dome në Amsterdam më 9 tetor. Shitjet e biletave për këtë koncert fillojnë të premten më 15.

Kitaristi këngëtarja-kompozitori amerikan John Mayer e njoftoi së fundi pjesën europiane të World Tour 2019.

 

Turneu evropian fillon më 1 tetor në Stokholm dhe përfundon më 18 tetor në Mançester. Të mërkurën 9 tetor, si do të të jetë në Ziggo Dome në Amsterdam.

 

Gjatë World Tour 2019, do të performohen këngët e reja dhe këngët më të vjetra, por shumë të preferuara nga publiku.

 

Mayer fitoi shtatë çmime Grammy në karrierën e tij të lavdishme dhe po ashtu renditet si numër 1 në listën e hiteve të Top Bill Rock, Top Box Albums, Top Rock Songs.