Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    [email protected]       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Monday, 11 March 2019 11:37

Gerard Butler viktimë e vjedhjes

gerardbut

Një tjetër problem për aktorin e Hollivudit Gerard Butler. Katër muaj pasi shtëpia e tij në Malibu u shkatërrua nga zjarret në pyje, karavani i tij klasik u vodh para se të mund ta rregullonte. Sipas TMZ makinën vlen 11,000 dollarë, konvertuar pothuajse në 9.800 euro.

Makina e vitit 1969 ishte parkuar në një parking të një kompanie karavanash në Luginën e San Fernando pranë Los Anxhelosit.

 

Burimet e TMZ thonë se aktori skocez e kishte blerë karvanin diku në Amerikë dhe ishte në procesin e restaurimit të makinës.

 

Policia e Los Anxhelosit që heton vjedhjet, ende nuk ka ndonjë të dyshuar.