Print this page
Friday, 11 January 2019 13:10

E zhveshur në mes të borës, këngëtarja shqiptare s’e ndien të ftohtit

ledina c

Është duke i shijuar ditët e ftohta me borë.

 

Këngëtarja, Ledina Çelo ka postuar disa fotografi në Instagram e cila shfaqet atraktive nga Austria. Në këto imazhe, Çelo tërhoqi vëmendjen e të gjithëve gjersa pozon në mes të borës e zhveshur, e që duket se nuk po e ndien të ftohtit.

 

Ledina, tash e sa vjet është shpërngulur në Gjermani, ku jeton së bashku me fëmijët dhe bashkëshortin e saj, Naimin. Megjithatë, ka kohë që këngëtarja nuk ka sjell për publikun shqiptar ndonjë projekt të ri muzikor.

Media