Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Friday, 11 January 2019 09:40

Policia po heton pasurin e Aretha Fraklin

aretha

Në Miçigan është duke u hetuar nga policia pasuria e këngëtares e cila është vjedhur para se të vdiste.

Policia ka thënë se është duke u hetuar dhe për të zbuluar personin i cili përdori fondet e saja. Rreth kësaj është dorëzuar një raport në qershor te vitit të kaluar, por ende është e pa qartë se sa para kanë humbur.

 

Deri sa Aretha shkëlqente kur ajo këndonte ndër të tjera thoshte ‘Unë jam gati për të dhënë të gjitha parat e mia’.