Print this page
Thursday, 10 January 2019 13:16

Shpallen nominimet për iHeart Radio Music Awards 2019

bebe rexha

Shpallen nominimet për iHeart Radio Music Awards 2019, Bebe Rexha dhe Dua Lipa dominojnë në disa kategori.

Një nga festivalet më të mëdha në Amerikë, iHeartRadio Music Awards 2019, do të zhvillohet këtë vit më datë 15 mars, në teatrin “Microsoft”.

 

iHeartMedia dhe FOX kanë zbuluar listën e nominimeve për këtë vit, ndërsa reperët Cardi B dhe Drake kryesojnë listën me disa nominime, Cardi me 13 dhe Drake me tetë.