Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    [email protected]       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Yjet e Arsenalit përfshihen në skandal

Friday, 07 December 2018 11:36

sport

Gazeta prestigjoze “The Sun” ka zbuluar një skandal të vërtetë teksa futbollistët e Arsenalit, festojnë në parti duke përdorur drogë dhe Alkol. Ngjarja sipas prestigjozes ka ndodhur në muajin gusht.

Në parti kanë marë pjesë disa nga yjet e Arsenalit Ozil, Pierre-Emerick Aubameyang, Mustafi, Kolasinac, Lacazetë, Mkhitaryan. Gjithashtu në parti morën pjesë dhe 7 vajza duke thelluar dhe më shumë skandalin.

 

Sipas "The Sun" Klubi Arsenalit pritet të marë masa ndaj lojtarve, ku nuk përjashtohet pezullimi.