Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    [email protected]       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Si e cilëson këtë vit Ariana Grande?

Friday, 07 December 2018 11:26

ariana

Këngëtarja e shumë hiteve këtë vit e cilëson si vitin me periudha shumë të mira dhe njëkohësisht të këqija.

Në një aktivitet i cili u mbajt në Neë York ajo pranoi çmimin ‘Gruaja e Vitit’ nga Billboard.25 vjeçaria e pranoi çmimin shumë e emocionuar dhe shprehi falënderimet e saj.

 

Tha se u ndje e nderuar nga ky vlerësim për ‘Gratë në muzikë’.Ajo rrëfeu edhe disa momente shumë personale të jetës se saj në lidhje me atë se si ishte ky vit për të.