Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    [email protected]       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Vazhdon sherri i Jessica Simpsson dhe Natalie Portman

Thursday, 06 December 2018 12:09

jesicva

Deri sa Jessica është shfaqur ne bikini, aktorja Natalie Portman ka reaguar ndaj këtij veprimi, duke iu drejtuar me këto fjalë:

“Unë pajtohem që një grua duhet tia lejoj vetës të dal në bikine, por a është ky një shembull i mirë për vajzat dhe gratë e reja”, thotë aktorja e famshme.

 

Jessica është e zhgënjyer nga fjalët e Natalie, e cila e ka tronditur me shprehjet dhe qëndrimin e saj.

 

Jessica i është drejtuar aktores se të jesh joshëse dhe të kesh trup të bukur nuk do të thotë se është qëllimi i keq.