Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    [email protected]       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Rihanna po e shet vilën milionëshe

Thursday, 06 December 2018 12:07

rinanav

Pak kohë më parë u bë e ditur se një person i fiksuar pas Rihannes ka tentuar disa herë të hyjë në vilën e saj, madje në një rast edhe ia ka dalë, për çka është dashur reagimi i policisë.

Fatmirësisht, këngëtarja nuk ishte në shtëpi dhe nuk ishte përballur me personin e fiksuar pas saj, i cili është shoqëruar në polici.

 

Ky ndjekës ka përfunduar prapa grilave, e pavarësisht këtij fakti këngëtarja e famshme nuk po ndihet e qetë.

 

Mësohet se këngëtarja dëshiron ta shesë vilën e saj në Los Anxhelos. Thuhet se ajo nuk ndjehet më e sigurt në këtë shtpëi pas hyrjes nga fansi i obsesionuar, por edhe një vjedhje të dhunshme që ndodhi në shtator.

 

Vila kushton 6.5 milionë euro.