Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    [email protected]       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  

‘Është harxhuar dashuria’, deklarohet reperja për ndarjen nga bashkëshorti

Wednesday, 05 December 2018 11:45

cardi Bb

Cardi B ka bërë të ditur nëpërmjet llogarisë së saj në ‘Instagram’ nëpërmjet një video.


Ku vit për këngëtaren mund të përmbyllet shumë i suksesshme në karrierën muzikore por jo edhe në atë të jetes private. Viti po përmbyllet me ndarje nga bashkëshorti më të cilin ajo u njoh vitin e kaluar. Nga kjo lidhje çifti kane dhe një vajzë të cilën e pagëzuan me emrin Kulture Kiari Cephus.

 

Reperja ka dhënë këtë arsyetim për ndarjen më reperin Offset “Jam munduar ti rregulloj gjërat me babanë e fëmijës tim prej kohësh dhe ne vazhdojmë të jemi miq të mirë dhe partner në biznes, por gjërat në mes nesh nuk janë duke funksionuar mirë prej kohësh, nuk është faji i askujt, thjeshtë është harxhuar dashuria në mes nesh”